Hızlı İletişim

Gücümüz üretimini kendi yaptığımız profesyonel makinelerden gelmektedir.

icon_widget_image 1246. Cad. Sok No:36-38-40 Ostim - ANKARA icon_widget_image 0535 388 72 99 +90 312 354 33 94 icon_widget_image info@geometrimakina.com

Oops…
No slides found, please add some slides
Ayrıntıları görmek için aşağı kaydırın.

Geometri Trimmer

Sektörün En Kârlısı
Gt 120-4 pratik ekipmanlarıyla hızlı bir şekilde kazım yaparken finişer tarafından beton serimi işlemi durmaksızın devam edebilir.

1 GT 120-4 = 3 Ekskavatör
GEOMETRİ kanal sıfırlama makineleri 3 ekskavatörün aynı zamanda yaptığı işi tek başına yapar. Bu sayede ayrı ayrı makine bakım masrafları, yakıt, operatör masrafları gibi birçok alanda alıcısına ekonomik anlamda ciddi kazanımlar sağlar.

DÜZGÜN ZEMİN SAĞLAM BETON Geometri Trimmerleri full otomatik ve çok hassas sensörleri ile kazım işlemlerini kusursuz gerçekleştirdiği için diğer işlemlerde oluşan ince-kalın beton birleşimlerinden kaynaklanan beton çatlamalarının ve yüzeyde oluşacak kot farklılıklarının önüne geçer.
Betondan Kazanın

GT serisi kanal sıfırlama makineleri yüzeyi projenin her noktasında eşit seviyede düzelttiği için kazım hatalarından dolayı oluşan fazla beton seriminin önüne geçer. Bu sayede proje maliyetini düşürürken beton kalitesinin artmasını sağlar.

DAHA UZUN PROJE ÖMRÜ SAĞLAR

 TAM OTOMATİK

Gt 120-4 tek bir tuş ile tam otomatik moda geçerek tüm işlemi belirlenen ölçülerde yapar.Karşısına aşılamayacak kaya parçası geldiğinde özel yazılımı sayesinde geri-ileri hareketi yaparak kayayı toprağa gömer ya da aşılamayacak bir engelse durarak kendini korur ve operatöre bilgi verir.

KUSURSUZ İŞ BİTİRİMİ

Çeşitli iş makinaları kazım işlerinde en az 20-30mm hata yaparken Gt 120-4 maksimum 2-3mm hatayla yüzeyi istenilen şekle ulaştırıyor.

” Operasyonel maliyetlerinizi yönetin, doğruluk ve kalite seviyenizi kontrol edin ve kanalınızı koruyun ”

TEKLİF İSTE

KATALOG İSTE